E-mail: Heslo: (registrace)
KONEC ESHOPU - TOTÁLNÍ VÝPRODEJ Košík (0 položek)
Také míváte mokré kruhy v podpaží?
Ničí Vám pot oblečení?
Trpíte prokletím zapáchajícího potu?
  • Potit se je lidské a zdravé (více zde), nestyďte se za to!
  • Nebraňte přirozenému procesu
  • Mějte pocení pod kontrolou
Pohlcuje vlhkost a pach potu
dryPAD je hygienický prostředek, který udrží podpaží suché a zároveň pohltí zápach potu. Je tvořen z vysoce absorpčních materiálů, který si poradí s obojím.
Chrání oděv před skvrnami od potu
Také máte zničené oblečení v oblasti podpaží? Pot i chemické přípravky mohou být tak agresivní, že dokáží poškodit vzhled Vašich oblíbených a mnohdy drahých svršků. dryPAD je řešení - savou stranou pot nasaje a nepropupstí dál k oblečení.
Celodenní neviditelná ochrana
dryPAD Vás ochrání od vlhkosti a zápachu po celý den, aniž by si toho kdokoli všiml. Na drtivé většině oblečení dryPAD nespozorujete (vyjma tílek s ramínky nebo z průhledného materiálu).
Univerzální velikost - pro muže i ženy
dryPAD je úplně pro všechny, kteří se chtějí dobře prezentovat ve společnosti, bez rozdílu věku nebo pohlaví.
Dermatologicky testováno
dryPAD je dermatologicky testován, čili nehrozí alergické reakce pokožky ani u citlivých jedinců.
Velmi tenké provedení
dryPAD je tak tenký, že ho nebudete po celý den ani registrovat. Přilne k oblečení a Vy na něj vůbec nepomyslíte a nikdo z okolí nebude mít žádné tušení.
Snadná aplikace do oděvu
Shlédněte instruktážní fotky, jak dryPAD správně aplikovat. Zpočátku se Vám to může zdát složité, ale po první/druhé aplikaci si sami najdete pro Vás vyhovující postup a půjde Vám to jako po másle.
Neparfemováno
nemusíte se obávat, že by dryPAD byl nějak cítit a přebíjel tak Vaše oblíbené toaletní vody nebo parfémy. Pouze nenápadně absorbuje pot.
Provedení v tělové i bílé barvě
V bílé barvě je dryPAD univerzální, v tělové se používá zejména do světlých a bílých blůzek, které jsou někdy průsvitné.
Copyright ©2013, dryPAD